Дніпровські активісти згадали події Революції Гідності у будівлі ОДА

23 лютого 2021 о 08:30 - 238
Дніпровські активісти згадали події Революції Гідності у будівлі ОДА

У Дніпропетровській ОДА до Дня Героїв Небесної Сотні за круглим столом зібралися активісти та громадські діячі міста щоб згадати тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Згадували полеглих на Майдані борців за незалежність. Разом вони вшанували загиблих на Майдані патріотів хвилиною мовчання, переглянули відеохроніку та фотографії, поділилися спогадами про ті буремні події.

«Вшановуючи пам’ять загиблих, ми підтверджуємо курс суспільства на європейські цінності. Сьогодні запросили учасників Майданів  у Дніпрі та Києві. Адже події 7-річної давнини стали переломним моментом української історії», – розповів голова Громадської ради при Дніпропетровській ОДА Віктор Кучинський.

Учасники круглого столу зазначили, що це був справжній бій за Україну.

«Я не бачила в житті нічого величнішого, аніж Революція Гідності. Своїми віршами закликала: «Виходьмо, браття, на Майдани!».  Люди повторювали за мною рядки на мітингах в центрі Дніпра, – сказала письменниця, поетеса, учасниця Революції Гідності Леся Степовичка. – Якось заїжджав й Сергій Нігоян. Сказав, що вирушає на Київ, підтримувати найбільший осередок революції. Згодом він став першим, хто загинув».  

Нагадаємо, молодь Дніпропетровщини може отримати премії від Кабміну.

 

 

 

Поділитися: