Дніпровська міськрада знову маніпулює на платних стоянках

03 вересня 2020 о 09:30 - 11014

adminadmin


Дніпровська міськрада знову маніпулює на платних стоянках

На сайті Дніпровської міської ради з`явився пресреліз, в якому міська влада намагається переконати, що встановлений тариф за користування парковками є «одним з найнижчих у країні».

Як повідомляли «Лица», депутати від фракцій «Пропозиція» та «За життя» підтримали проєкт рішення щодо введення у Дніпрі плати за користування паковками.

Зокрема, на сесії було розглянуто два проєкти рішень. Перший передбачав введенення тарифу за користування парковками у розмірі 0 гривень. За нього проголосувало лише сім депутатів.

Другий проєкт рішення передбачав повернення плати за користування парковками у розмірі 10 гривень за одну годину. Крім того, депутати ухвалили рішення, що після першого порушення правил паркування водій отримуватиме попередження, а не одразу штраф. Це рішення підтримало 36 депутатів.

Проте на сайті Дніпровської міської ради не написали, що депутати «монобільшості Філатова», яка складається з депутатів фракцій «Пропозиція» та «За життя», проголосували проти першого проєкту щодо тарифу за користування парковками у розмірі 0 гривень.

«У Дніпрі прийняли єдиний тариф на паркування – один з найнижчих в країні. Таким чином, вартість години паркування знизилась з 15 до 10 гривень. Таке рішення схвалили депутати Дніпровської міської ради під час 60-ї сесії. При цьому, за перше порушення водій отримуватиме попередження, а штраф виписуватимуть лише у разі повторного порушення. Якщо авто буде заважати руху громадського транспорту, наприклад, транспортний засіб припарковано на трамвайних рейках, його буде евакуйовано», — вказано на сайті Дніпровської міськради.

Така відверта маніпуляція обурила дніпрян. Зокрема, користувачі соцмереж пишуть, що тариф за користування парковками у Харкові складає 5 гривень за годину. Також користувачам соцмереж не подобається, що гроші дніпрян отримує офшорна компанія «Паркт Сервіс Группе». Крім того, дніпряни припускають, що у разі перемоги Бориса Філатова на виборах міського голови Дніпра тариф може збільшитися до 20 гривень на годину.

 

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов знову втік із засідання міської ради.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: