Дніпровська міськрада не змогла знайти 10 000 дерев

14 липня 2020 о 16:00 - 3780

adminadmin


Мешканець Дніпра Олександр Дзюба опублікував на своїй сторінці в мережі Facebook відповіді на запит, що був надісланий ним до міської ради.
У запиті йшлося про розташування, види та діаметри стовбурів дерев, про висадку яких повідомлялося на рекламних плакатах щодо “професійної позиції” співробітника міськради Антона Андрієнка.
Департамент благоустрою та інфраструктури передав запит до Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики. Згідно з чинним законодавством, він має право так вчинити, якщо не володіє інформацією, яку у нього запитують.

Департамент же з питань місцевого самоврядування відповів, що висадка дерев не входить для його компетенції. Борди ж, “на яких зображено працівника міської ради “Антон Андрієнко” розміщені “згідно Договору від 01.01.2020 року”.

Отже, заяви про висадку 10 000 дерев не зміг підтвердити жоден орган міської ради.

Стаття 1 Закону України “Про рекламу” визначає, що “недобросовісна реклама – реклама, яка вводить або може ввести в оману споживачів реклами, завдати шкоди особам, державі чи суспільству внаслідок неточності, недостовірності, двозначності, перебільшення…”

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: