Дніпровська міськрада не забезпечує школи антисептиками, — ЗМІ

18 серпня 2020 о 20:00 - 6752

adminadmin


Дніпровська міськрада не забезпечує школи антисептиками, — ЗМІ

У дніпровській середній школі №20 (вул. Високовольтна, 30) батьків змушують здавати гроші на одноразові рукавички, антисептики і паперові рушники. Про це повідомляє сайт «Новини Дніпра».

За словами мами одного з учнів, у школі нічого не знають про те, що департамент гуманітарної політики Дніпровського міської ради за рахунок міського бюджету забезпечує навчальні заклади засобами захисту. За словами глави батьківського комітету, збір грошей на антисептики їй доручила класний керівник.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, відповідальність за забезпечення шкіл масками і антисептиками несуть органи місцевого самоврядування (міська влада). До початку нового навчального року в кожній школі повинні бути в достатній кількості захисні маски, антисептики для рук, дезінфекційні засоби.

Нагадаємо, раніше підконтрольні Дніпровській міській раді засоби масової інформації повідомили, що у школах встановлюють санітайзери, закуповують засоби для дезінфекції, рідке мило, пірометри. Також у мерії запевнили, що все необхідне закуповується за рахунок бюджету, і батькам платити не доведеться.

Крім того, департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради у системі ProZorro закупив для закладів освіти дезінфікуючі засоби на суму 1 мільйон 635 тисяч 689 гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: