Дніпровська фірма ТОВ “БаДМ” поділила 137 мільйонів КМДА на онкопрепарати

07 грудня 2020 о 13:30 - 525

AvatarVirsavia Gonchar


Дніпровська фірма ТОВ “БаДМ” поділила 137 мільйонів КМДА на онкопрепарати

ТОВ “БаДМ” поділила  з іншими дилерами 137 мільйонів КМДА на онкопрепарати з мізерним падінням ціни. 

Про це повідомляє “Наші гроші”.

Департамент охорони здоров’я КМДА 24 листопада за результатами тендеру уклав шість угод про закупівлю лікарських засобів для лікування онкологічних хворих загальною вартістю 137,09 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На окремих аукціонах переможці змагались лише між собою по двоє. У результаті сума угод виявилась усього на 0,7% нижча за очікувану вартість закупівлі у 138,00 млн грн.

ТОВ «БаДМ», яка  за 6,43 млн грн. замовили 18 тис таблеток препарату Гефітиніб-Віста дозуванням 250 мг в упаковках по три блістери по десять таблеток виробництва іспанської «Synthоn Hispaniа S.L.» по 357 грн. за таблетку. У листопаді Подільський регіональний центр онкології Вінницької облради замовляв їх фірмі «Діатом» по 358 грн., а в жовтні – по 361 грн., тобто майже як на нинішньому тендері КМДІ і в аптеках Києва.

Засновником «БаДМ» є кіпрський офшор «Ліорко Інвестментс Лімітид», а кінцевими бенефіціарами значаться Олександр Дитятковський та Олександр Суходольський. Ця фірма разом з Олександром Дитятковським також є засновниками ТОВ «Бадм-Б».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: