Дніпропетровська облрада запрошує представників громадськості до складу поліцейської комісії

02 листопада 2020 о 15:06 - 1415
Дніпропетровська облрада запрошує представників громадськості до складу поліцейської комісії

Дніпропетровська обласна рада оголосила про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Дніпропетровській області Національної поліції України.

Як повідомляє сайт обласної ради, до складу комісії можуть увійти громадяни, які мають  бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет. Для цього насамперед необхідно подати до облради такі документи:

  1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”). Надається особисто у письмову вигляді.
  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації кандидата).
  3. Автобіографія.
  4. Копії документів про освіту (за згодою).
  5. Копія трудової книжки (за згодою).
  6. Інші матеріали (рекомендаційні листи, характеристики тощо), які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (бажано).

Документи подаються  на адресу електронної пошти info@oblrada.gov.ua; засобами поштового зв’язку або особисто через канцелярію обласної ради за адресою: просп. Олександра Поля, буд. 2, кім. 522.

Поділитися: