Дніпропетровщина потрапила до «зеленої зони» COVID-19: карантинні обмеження

03 серпня 2020 о 14:00 - 6159

adminadmin


Дніпропетровщина потрапила до «зеленої зони» COVID-19: карантинні обмеження

Дніпропетровська область увійшла до найбільш безпечного рівня по рівню захворюваності на коронавірусну інфекцію. Тому наразі  жодних змін або посилення карантинних норм в області не відбудеться. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради.

Хоч рівень захворюваності COVID-19 в нашій області низький, слід дотримуватися усіх правил карантину. Карантинні обмеження «зеленої зони» оприлюднили на сайті Нікопольської міськради.

Забороняється:

  • Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
  • Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи.
  • Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.
  • Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.
  • Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення.

Якщо ситуація із захворюванням погіршиться,  створена   в області оперативна група реагування та протидії епідемічній загрозі, до якої увійшли керівник департаменту охорони здоров‘я області Валерій Сердюк, директор лабораторного центру Роман Чуб, профільні експерти, керівники обласних управлінь з правоохоронної діяльності, прийме відповідні  рішення.

Головним завданням цієї групи у разі потреби буде організація взаємодії між центральними, територіальними органами міністерств, органами місцевого самоврядування.

Додамо, що слідкувати за епідемічними показниками на рівні  районів та міст обласного значення можна онлайн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: