Дніпропетровщина долучиться до створення всеукраїнського Реєстру територіальних громад

10 березня 2021 о 14:30 - 624

AvatarVirsavia Gonchar


Дніпропетровщина долучиться до створення всеукраїнського Реєстру територіальних громад

В Україні створять єдиний Електронний реєстр територіальних громад. Заповнювати електронну базу з 1 квітня почнуть і на Дніпропетровщині. В реєстрі зберуть та систематизують дані про реєстрацію місця проживання. 

Про це говорили під час онлайн-зустрічі представників ОДА, Державної міграційної служби України та громад.

«З 1 квітня в Україні почнуть створювати єдиний Електронний реєстр територіальних громад. Це спростить роботу для територіальних громад. Зменшиться кількість звітів та паперової роботи – всі дані будуть онлайн»,  – пояснив заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іван Начовний.

Іван Начовний додав, що у майбутньому електронну базу використають для розширення переліку е-адмінпослуг. Кожен українець зможе зареєструватися або знятися з реєстрації місця проживання онлайн. Відповідну довідку не потрібно було носити з собою.

«Для громад перехід в онлайн – це ще й престиж. Це показує, що вони рухаються в ногу з часом. Та додатковий «плюс» для участі у грантових програмах», – наголосив заступник голови ОДА Іван Начовний.

Реєстр створюватимуть на сайті Державної міграційної служби України.

Також ми писали: Невдовзі українці зможуть за кілька хвилин змінити своє місце реєстрації.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: