ДніпроОДА замовила ремонт школи у Кривому Розі за 200 млн гривень

19 листопада 2021 о 10:11 - 11905

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


ДніпроОДА замовила ремонт школи у Кривому Розі за 200 млн гривень

Департамент капітального будівництва ДніпроОДА за результатами 4 тендерів уклав угоди із фірмою «Спецбудмонтаж-21» щодо ремонту будівлі школи №85 у Кривому Розі на 200 млн гривень.

Про це стало відомо з відповідних тендерів у системі Prozorro.

Як повідомляє куратор проєкту Юрій Голик, Департамент капітального будівництва планує реконструкцію 2 корпусів, а також зведення двох нових стадіонів на базі школи, що знахоиться у мрн. Всебратське-2, що у Центрально-Міському районі.

За даними видання Наші Гроші, ряд товарів, що вказані у тендерній документації, не відповідають цінам, наявним на ринку. Наприклад, клей Ceresit CT 190 pro коштує 30,86 грн./кг у документах, проте на торгових майданчиках його можна знайти втричі дешевше. Так само й плити Armstrong Dune Supreme MicroLook або розчин М150 на ринку коштують вдвічі менше, аніж їх вартість, вказана у тендерній документації.

«Спецбудмонтаж-21» – це компанія з Дніпра, що знаходиться у власності Миколи Станівого та Галини Тельнової. Керівником є Олексій Тельнов. Миколі Станівому належить ТОВ «Тофо», яким він керує разом із Оксаною Федосюк, що вважається засновницею ТОВ «Будівельно-ремонтна група «Житлобуд-1», а також є помічницею народного депутата міської ради Кам’янського від партії “Бджола” Віталія Поліщука.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: