ДніпроОДА відзвітувала про роботу в умовах пандемії

31 липня 2020 о 10:30 - 20527

adminadmin


ДніпроОДА відзвітувала про роботу в умовах пандемії

Як проходить будівництво та реконструкція інфраструктурних об’єктів на Дніпропетровщині можна подивитися онлайн.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

Презентація ресурсу була приурочена до підсумкового звіту голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка за перше півріччя 2020-го.

«COVID-19 вніс корективи в плани на 2020 рік. Ми зосередилися на тому, щоб зупинити розповсюдження хвороби в регіоні. На боротьбу з вірусом область та бізнес спрямували понад 320 млн грн. Вони – на сучасне обладнання, тести, захисні та дезінфікуючі засоби, премії лікарям. Нині в регіоні 1.394 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Більшість людей, а це 1.088 мешканців регіону, вже одужали», – розповів Олександр Бондаренко.

Попри боротьбу з пандемією коронавірусу, карантин, ДніпроОДА не зупинила жодної із запланованих на 2020 рік програм: оновлення шкіл, садочків, стадіонів, доріг.

«Пріоритетний проєкт – будівництво нового міжнародного аеропорту  на Дніпропетровщині. Команда вже виконала велику частину документальної роботи, а перша фаза будівництва летовища розпочнеться вже у вересні 2020 року», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА.

За національною програмою «Велике будівництво» в нашому регіоні зводять та реконструюють 5 шкіл, 5 стадіонів та 5 садочків по всій області. В середньому, вони готові вже на 69%.

«Ще один акцент – на ремонт доріг. Цьогоріч в регіоні вже оновили 44 км покриття місцевих автошляхів. Нове життя отримали дороги Васильківка – Миколаївка, Орлівщина – Вільне, Іванівка – Радісне. Ще три дороги та два мости нині в роботі», – сказав Олександр Бондаренко.

За обласною програмою «Будівництво 100+» у 2020 році ввели в експлуатацію 14 амбулаторій у Дніпрі. Створення сучасних медзакладів – спільний проєкт з Міжнародним банком реконструкції і розвитку.

Завершили роботи ще на 6 об’єктах. Зокрема, збудували малі групові будинки в Раївці та Солоному, відремонтували Межівську та Софіївську школи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: