Дніпро долучиться до всеукраїнської акції «Алея вільних людей»

11 жовтня 2020 о 11:20 - 4996
Дніпро долучиться до всеукраїнської акції «Алея вільних людей»

У Дніпрі 13 жовтня відбудеться акція «Алея вільних людей»: напередодні Дня захисника України усі охочі висаджуватимуть дерева.

Про це в ефірі «Українського радіо Дніпро» розповів координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» Дмитро Твердохліб, передає Дніпроград.

За словами Дмитра, акцію проводять, аби подякувати військовим за захист країни, а також сприяти збільшенню зелених зон у місті.

«Ми хочемо цією акцією подякувати військовим напередодні Дня захисника України за захист свободи нашої країни, нагадати українцям про символізм дерева у нашій культурі та посадити міцні дерева волі, що символізували б вільних, а отже і відповідальних людей – як за збереження, розвиток і добробут нашого міста, так і України в цілому. Також ця акція буде нести додаткову мету – збільшення зелених насаджень у нашому місті», – наголосив Твердохліб.

Він розповів, що алею створять у парку імені Гагаріна, біля Наукової бібліотеки університету імені Гончара.акція

«Саме в цьому виші багато студентів навчалося і навчається, які воювали на сході України і зараз захищають нашу державу. Ці дерева будуть нагадувати про героїчні подвиги наших військових. Буде також встановлена табличка з назвою алеї. Певний період за деревами доглядатиме Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”, згодом дерева перейдуть на баланс ДНУ ім. О. Гончара», – зазначив Дмитро Твердохліб.

Нагадаємо, місту, що потерпає від шкідливих виробництв, додали «легенів» – у Кривому Розі висадили дерева.

Поділитися: