“Дніпро-1” гарантував собі участь мінімум у 1/16 фіналу Ліги конференцій.
Дніпряни стали шостою командою в історії України, яка будь-коли отримувала право зіграти у весняній частині європейського турніру.
Про це повідомляє “UA.футбол”.
Раніше Україну в плей-офф єврокубків представляли “Шахтар” (Ліга чемпіонів та Ліга Європи), “Динамо” (Ліга чемпіонів та Ліга Європи), “Металіст” (Ліга Європи), “Дніпро” (Ліга Європи) та “Чорноморець” ( Ліга Європи).
Нагадаємо, що вперше з 2015-го року до плей-офф єврокубку вийшла українська команда не з числа “Шахтар” – “Динамо”.
Раніше «Лица» також писали про те, що “Дніпро-1” зіграв унічию з “Вадуцем” та зберіг друге місце в групі Ліги Конференцій.