Дніпро-1 – шоста команда в історії України, яка отримала право зіграти у плей-офф європейського турніру

28 жовтня 2022 о 13:00 - 22432

Avataradmin


Дніпро-1 – шоста команда в історії України, яка отримала право зіграти у плей-офф європейського турніру

“Дніпро-1” гарантував собі участь мінімум у 1/16 фіналу Ліги конференцій.

Дніпряни стали шостою командою в історії України, яка будь-коли отримувала право зіграти у весняній частині європейського турніру.

Про це повідомляє “UA.футбол”.

Раніше Україну в плей-офф єврокубків представляли “Шахтар” (Ліга чемпіонів та Ліга Європи), “Динамо” (Ліга чемпіонів та Ліга Європи), “Металіст” (Ліга Європи), “Дніпро” (Ліга Європи) та “Чорноморець” ( Ліга Європи).

Нагадаємо, що вперше з 2015-го року до плей-офф єврокубку вийшла українська команда не з числа “Шахтар” – “Динамо”.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: