Дніпро-1 програв Минаю в результативному гостьовому матчі

23 листопада 2020 о 19:00 - 1949

Недільну програму 10го туру УПЛ на стадіоні Авангард в Ужгороді відкривали Минай і Дніпро1. Дніпряни випереджали закарпатців лише на два очки і обидві команди мали потребу в перемозі, перебуваючи неподалік від зони вильоту. Але господарі виявилися сильніше і в насиченому на голи поєдинку вирвали перемогу з рахунком 3:2.

Тренер гостей Ігор Йовічевіч не міг керувати своєю командою, так як напередодні отримав позитивний тест на коронавірус. Проте, саме гостям вдалося відкрити рахунок в матчі, коли Хобленко реалізував пенальті на 15 хвилині. Господарі зуміли відповісти під завісу тайму, також реалізувавши одинадцятиметровий зусиллями Нурієва.

В середині другого тайму, на 68 хвилині, стався скандальний епізод, коли форвард гостей Олексій Хобленко отримав видалення за удар гравця Миная Данила Книша в неігровому епізоді.

«Хочу вибачитися перед командою і нашими вболівальниками. Можливо, я десь неправильно зіграв і не впорався з емоціями. Але я суперника не бив і ніякого удару не було. Я просто підійшов до Книша та хотів поговорити з ним, чому це він кричав на суддю. Просто хотів поговорити з ним почоловічому. Футбол це чоловічий вид спорту, а падати в таких моментах Я його взагалі не бив, навіть не доторкнувся. Такі ситуації можуть відбуватися на кожній хвилині », відповів форвард Дніпра1 на звинувачення у неспортивній поведінці.

Нічийний рахунок після видалення форварда дніпрян протримався ще 11 хвилин перш ніж Пиняшко забив гол. Під завісу зустрічі Нурієв оформив дубль, а гол Коркішко підвів риску під гольовий феєрією. 3: 2 Минай перериває безвиграшну серію, яка тривала з другого туру.

Перемога дозволила Мінаю піднятися на 9 місце в турнірній таблиці. А ось Дніпро-1 залишився десятим, відстаючи від команди Василя Кобіна на один бал і випереджаючи зону вильоту на три очки.

Також раніше ми повідомляли, що ВПК-Агро здолав Олімпік та став останнім учасником 1/8 кубка України з футболу.