«Дніпро-1» програв другу гру поспіль: суддя помилився, а тренер пішов у відставку

18 вересня 2020 о 22:33 - 1720

adminadmin

Спортнивний клуб «Дніпро-1» у матчі 3-го туру української Прем’єр-ліги зазнав поразки від «Маріуполя» із рахунком 1:2.

Приазовці повели в рахунку в середині першого тайму після точного удару Артема Бондаренка з-за меж штрафного майданчика. СК «Дніпро-1» відігрався після перерви зусиллями Олексія Хобленка.

У кінцівці зустрічі «Маріуполю» вдалося здобути перемогу. На 78-й хвилині гості заробили дуже дивний штрафний удар: Дуглас чисто відібрав м’яч у суперника, при цьому головний арбітр продовжив атаку дніпрян, але лайнсмен, після паузи, вирішив, що там таки був фол.  Саме після подачі цього стандарту Сагуткін виграв боротьбу і головою спрямував м’яч у ціль – 1:2.

СК «Дніпро-1» з одним очком йде на 11-му місці УПЛ.

Після матчу головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко заявив про свою відставку. Фахівець працював головним тренером Дніпра-1 з моменту заснування клубу, пройшов з командою Другу і Першу ліги, а також дебютував в минулому сезоні в УПЛ.

Претендентами на пост нового наставника Дніпра-1 називалися екснаставник «Карпат» Ігор Йовічевіч та російський фахівець Сергій Ташуєв. Крім того, раніше у ЗМІ з’являлась інформація, що «Дніпро-1» може очолити нинішній головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник, у якого конфлікт із власником клубу Євгенієм Геллєром.

Раніше «Лица» повідомляло, що молодіжна збірна України здобула другу перемогу у відборі на Євро-2021.