Для агровиробників організовують навчальну поїздку

06 травня 2021 о 17:17 - 1495

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Для агровиробників організовують навчальну поїздку

Агровиробників Дніпропетровської області запрошують на навчальну поїздку в Херсонську область.

Тренери Ігор Жданюк та Ірина Кобринець 28 травня поділяться досвідом роботи фермерського господарства «Сапераві» у с. Гладківка порадами і застереженнями. На учасників чекають консультації агрофахівців і практичні поради на полі.

Участь в поїздці (трансфер з Херсону до фермерського господарства , перерва на каву, трансфер до м. Херсон) для учасників проєкту #ЕФКО безкоштовна. Доїзд до м. Херсон учасники оплачують власним коштом.

Попередня реєстрація на поїздку для учасників проєкту #ЕФКО є доступна за посиланням. Ті агровиробники, які хочуть поїхати, але не є учасниками проєкту, мають терміново зареєструватися.

Цільовими регіонами проєкту #ЕФКО є Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Херсонська, Одеська, Миколаївська та Черкаська області. Виробники цих регіонів мають можливість отримати безкоштовні консультації провідних експертів-практиків.

За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся за телефоном (067)346-90-58.

Захід організовано за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, Асоціації «Ягідництво України» і ГС «Інноваційне фермерство та кооперація».

Нагадаємо, підприємців запрошують на відкритий вебінар щодо прогнозу сезону 2021 по ягідним культурам і фруктам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: