Діти Дніпропетровщини беруть участь у талант-фесті «Z_ефір»

09 квітня 2021 о 10:00 - 1095

AvatarVirsavia Gonchar


Діти Дніпропетровщини беруть участь у талант-фесті «Z_ефір»

Талановиті діти Дніпропетровщини можуть подати заявки на фестиваль «Z_ефір». За два тижні 150 колективів та солістів вже приєдналися до конкурсу. Це – майже 2 тис учасників.

Про це розповіла під час прес-конференції заступниця голови ОДА Ольга Горб.

«Z_ефір» знову шукає талановитих і творчих дітей. А таких – сила-силенна у кожному місті та селі Дніпропетровщини!  У цьому пересвідчилися під час перших двох сезонів фесту. Тоді познайомилися з тисячами юних зірок», – поділилася Ольга Горб.

Цьогоріч найбільше анкет отримують від вокалістів і танцюристів, додала заступниця голови ДніпроОДА.

«Збираємо заявки і музикантів, і  тих, хто хоче позмагатися за перемогу в оригінальному жанрі. Запрошуємо дітей від 5 до 16 років», – сказала Ольга Горб.

Перший тур конкурсу – онлайн. Подати заявку можна до 20 травня. Для цього потрібно підписатися на сторінку фестивалю, завантажити IGTV-відео виступу в свій Instagram та заповнити онлайн-анкету. Ролики учасників перегляне журі.

«В Instagram та  Facebook «Z_ефіру» проводимо онлайн-конкурси. Цього тижня учасникам запропонували  намалювати ДніпроОДА. Подарунок – візит до адмінбудівлі. А найголовніше – кабінету очільника області», – розповіла Ольга Горб.

Півфінал конкурсу планують провести офлайн – восени. Гала-концерт – у грудні.

Більше – на сайті «Z_ефіру».

Також ми писали: Дітей Дніпропетровщини запрошують взяти участь в конкурсі «Патронатна родина очима дитини».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: