Директор міського бюро з технічної інвентаризації отримав 146 тисяч гривень

29 липня 2020 о 13:30 - 1825

adminadmin


Директор міського бюро з технічної інвентаризації отримав 146 тисяч гривень

Директор комунального підприємства «Дніпровське міське бюро технічної інвентарізації» Олександр Шамов отримав 145,8 тисяч гривень заробітної платні протягом перших п’яти місяців поточного року.

Так, за січень чиновник отримав 30,1 тисяч гривень, лютий — 27,8 тисяч гривень, березень —27,6 тисяч гривень, квітень та травень — по 30,1 тисяч гривень. Премії та надбавки керівник комунального підприємства не отримував.

Комунальне підприємство «Дніпровське міське бюро технічної інвентарізації» підпорядковано департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради. Основна діяльність КП: технічна інвентаризація, паспортизація, складання схематичних планів земельних ділянок, ведення та зберігання інвентаризаційних, приватизаційних та реєстраційних справ, реєстрових книг на об’єкти нерухомого майна
зберігання, оновлення та поповнення матеріалів постійного зберігання, обробка даних і надання за запитами, з урахуванням вимог чинного законодавства, інформації фізичним та юридичним особам на об’єкти нерухомого майна і прав на них, оброблення інших баз даних.

Нагадаємо, раніше «Лица» повідомляли, що директор КП «Адміністративне архітектурно-будівельне управління» отримав 142 тисячі гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: