Директор КП, що займається піаром Філатова, отримав премії в 300% від окладу

28 липня 2020 о 10:30 - 3891

adminadmin


Директор КП, що займається піаром Філатова, отримав премії в 300% від окладу

Директор комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради Андрій Коваленко за п’ять місяців 2020 року заробив 131,6 тисячу гривень.

Так, у січні Андрій Коваленко отримав 59,4 тисяч гривень, у лютому — 6,1 тисяч гривень, у березні — 12,3 тисяч гривень, у квітні —41,5 тисяч гривень, у травні — 12,3 тисяч гривень. Крім того, директор підприємства двічі отримував премії. Так, у січні Коваленко отримав премію у розмірі 300% від посадового окладу — 43,5 тисяч гривень, у квітні — премію у 250% відсотків від окладу, яка склала 36,3 тисяч гривень.

За що очільник підприємства отримав такі премії, у міськраді не повідомили.

Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради підпорядковано департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради. КП займається висвітленням діяльності міської ради. Передбачено також, що КП має приносити прибуток, однак «Організаційно-аналітична служба», як і багато інших комунальних підприємств Дніпровської міськради є збитковим.

Нагадаємо, раніше «Лица» повідомляли, що Дніпровська міська рада ухвалила рішення про поповнення обігових коштів комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» на 13,8 мільйона гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: