Держава планує до 2030 року зробити зарплати українців, як у Польщі

01 лютого 2021 о 18:00 - 1656

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Держава планує до 2030 року зробити зарплати українців, як у Польщі

У милому році держава підняла зарплатню українцям вже на 10 % та планує до 2030 року вийти на рівень не нижче ніж Польща.

Про це повідомили у Facebook.

«У грудні 2020 року реальні зарплати зросли на 10% у порівнянні з груднем 2019 і становили 14,2 тисячі гривень. Надважливе завдання, яке ставить уряд, — це до 2030 року вийти за середніми зарплатами на рівень наших сусідів із Польщі чи Словаччини», — зазначив Шмигаль.

Він зазначив, що минулого тижня Кабмін схвалив проєкт закону для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну.

«Ми хочемо, аби такі громадяни могли відкрити власну справу та залишитися далі жити та працювати в Україні. Держава готова виділяти до 150 тисяч гривень, щоб допомогти із започаткуванням власного бізнесу. Це невеликі кошти, але ми впевнені, що це стане додатковою мотивацією для людей залишитися вдома, створювати тут робочі місця та розвивати власну громаду», — пише прем’єр.

А ще минулого тижня ми повідомляли, що з ініціативи Президента України уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: