Депутати Покровської селищної ради обурені через розповсюдження листівок з наклепом

02 жовтня 2020 о 19:31 - 5372

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Депутати Покровської селищної ради обурені через розповсюдження листівок з наклепом

Депутати Покровської селищної ради VII скликання, глибоко обурені фактом розкидання листівок по поштовим скринькам мешканців житлового масиву в смт Покровське, «які містять неправдиву інформацію (наклеп) щодо нібито дій Покровського селищного голови, а фактично кидають тінь на весь депутатський корпус Покровської селищної ради».

Заяву опубліковано на офіційному сайті Покровської селищної об’єднаної територіальної громади.

Для осіб, які поширюють вказані листівки, вони роз’яснюють, що у відповідності до Земельного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» земельними ділянками комунальної власності розпоряджається виключно рада, яка є колегіальним органом і складається з обраних депутатів, але в жодному випадку не особисто Покровський селищний голова.

«Шановні кандидати на посаду Покровського селищного голови!

Закликаємо Вас вести чесну боротьбу, а не опускатися до чорного піару та поширення неправдивої, нічим не підтвердженої інформації.

У випадку, якщо хтось має правдиву інформацію (не слухи) щодо зловживань конкретних посадових осіб у сфері розпорядження земельними ділянками прохаємо невідкладно повідомляти про такі випадки будь-яким зручним для Вас способом:

– усне повідомлення особисто селищному голові на особистому прийомі громадян (щовівторка з 09-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00),

– листом на адресу виконкому Покровської селищної ради: 53600, смт Покровське, вул. Центральна, 20,

– електронним листом на адресу info@pokr.otg.dp.gov.ua,

– покладіть лист-повідомлення до спеціальної скриньки для листів, скарг, пропозицій, яка знаходиться у вестибюлі Покровської селищної ради (смт Покровське, вул. Центральна, 20, на першому поверсі),

– зверніться до будь-якого депутата Покровської селищної ради.

По кожному з таких повідомлень буде обов’язково проведено службове розслідування, у випадку підтвердження інформації – винна особа буде негайно покарана (звільнена)», – йдеться в зверненні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: