Депутат міськради Олександр Лигін: залишити Філатова на посаді – приректи Дніпро на деградацію

20 листопада 2020 о 15:15 - 1248

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Депутат міськради Олександр Лигін: залишити Філатова на посаді  – приректи Дніпро на деградацію

Депутат дніпровської міськради, обраний  від політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, Олександр Лигін написав у Facebook, чому буде голосувати за Загіда Краснова.

22 листопада другий тур виборів мера Дніпра. І я зі своїм вибором визначився. З конкретних двох кандидатів, я буду ставити плюс навпроти прізвища Краснов.
Що мене не влаштовує в нинішньому мерові?
1. Філатов патологічний хам.
2. Філатов патологічний боягуз.
3. Філатов патологічний брехун.
Сьогодні, залишити Філатова на посаді градоначальника це приректи Дніпро, на провінціалізм і деградацію.
Подивіться навколо.
Дніпро задихається від корупції, довгобудів, загальною невлаштованості і найголовніше те, що нинішній мер створив систему Задзеркалля, яка мало чим відрізняється від путінської пропаганди.
Філатов створює навколо себе середовище ненависті, хамства і приниження. І це стає нормою.
Філатов за п’ять років своєї каденції жодного разу нормально не відзвітувався перед городянами. У дніпрян, крім групи наближених, немає можливості у вільному режимі спілкуватися з мером.
Міська влада стала набагато закритішою, ніж це було до 2015 року.
Той тиск, який зараз відчувають люди, які так чи інакше залежать від міської влади, безпрецедентний. Уявляєте, як цей прес посилиться, коли Філатов отримає владу ще на п’ять років?
Питань дуже багато, не буду їх уже всі перераховувати. Але розумію, що ми живемо не в ідеальному світі. І з двох неідеальних кандидатів (адже всі ідеальні кандидати на міського голову не ходять на вибори і залишаються вдома) вибрати оптимального.
22 листопада треба йти на вибори і обрати нового міського голову Дніпра, який буде в діалозі з городянами, а не навпаки, – написав Олександр Лигін.

Нагадаємо, що активісти Громадської організації «Платформа Громадський контроль» назвали персонажів, які отримали дивіденди від 114 мільйонів гривень, що  витрачені з міського бюджету на «висвітлення діяльності» Дніпровської міськради.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: