Де в Дніпрі можна вивчити українську мову: найкращі безкоштовні та платні курси

03 лютого 2021 о 20:00 - 5792
Де в Дніпрі можна вивчити українську мову: найкращі безкоштовні та платні курси

Єдиною державною мовою в Україні є українська. Відповідно до 30 статі мовного закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», вона має стати і основною мовою у сфері послуг. Підприємства та організації всіх форм власності відтепер повинні обслуговувати споживачів та надавати інформацію про товари й послуги державною мовою. Українізація стала однією з найобговорюваніших тем, тому що ледь не щодня сфера послуг потерпала від конфліктів на мовному ґрунті.

Нові норми мовного закону набувають чинності поступово і деякі з них почнуть діяти аж у 2030 році. Тому часу вивчити мову вдосталь.

Пропонуємо вам ТОП курсів у Дніпрі, де можна досконало вивчити українську.

«Січеславська Просвіта»

Протягом декількох останніх років Січеславська Просвіта проводить для жителів міста Дніпро Безкоштовні курси української мови, які може відвідати кожен житель нашого міста.

Як показує практика, слухачі починають вивчати українську мову з різних причин – чи то з потреби у професійному зростанні, чи з-за бажання повернутись до батьківських коренів, чи за необхідністю крокувати у ногу з часом. Але в кінці курсів їх усіх завжди об’єднує одне – любов до української мови, яку вони вивчили на Безкоштовних курсах завдяки талановитим викладачам, які захоплюють увагу слухачів, піклуються про доступність і зручність викладання та завжди додають багато цікавинок до навчального процесу.

Розклад занять:
Вівторок-Четвер – 18:30
Субота – 15:00

Адреса: вул. Володимира Мономаха, 19А, Дніпро

Телефон: 056 767-03-28

Ціна: безкоштовно.

Дніпровська центральна міська бібліотека

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх охочих на безкоштовні курси української мови.
Упродовж занять ви зможете покращити своє вміння вільно та впевнено розмовляти державною мовою України. На вас чекають лекції про граматику та правила мови, розмовна практика і тренування навички висловлювати власні думки. Поки діє карантин і масові заходи проводити не можна, діяльність курсів припинено. Але сподіваймося, що найближчим часом обмеження послаблять і Дніпровська міська бібліотека зможе знову приймати гостей і організовувати курси, зустрічі та презентації.

Адреса: вул.Воскресенська, 23

Телефон: 066 147 09 05

Ціна: безкоштовно

Навчальний центр «Логос»

Навчальний центр «Логос» — лідер в наданні репетиторських послуг. Найбільший центр в Україні з 25-річним досвідом роботи.

Навчання в Логос відрізняється тим, що учні отримують результати після кожного уроку. Головний секрет — ігрова форма. Учням цікаво, тому всі ходять на заняття з задоволенням і домагаються успіху. Викладачі — майстри вищих категорій. Їх завдання  — не просто навчити свого студента, а й прищепити йому любов до предмету і повне розуміння дисципліни.

Адреса: вул. Старокозацька 11, вул. Робоча 148, Запорізьке шосе, 60, вул. Калинова, 8, проспект Героїв 11.

Телефон: 050 362-69-62

Вартість: 170 — 210 грн за заняття.

Репетиторський центр «Алгоритм»

Впоратися з труднощами в навчанні або поглиблено вивчити предмет, який цікавить, в тому числі й українську, допоможуть педагоги-репетитори навчального центру «АЛГОРИТМ» в Дніпрі.

Викладачі в доступній формі пояснять теоретичний матеріал і закріплять отримані знання на практичних завданнях. Складаючи програми навчання, враховують початковий рівень учня, його цілі, а також терміни їх досягнення. Центр пропонує заняття з педагогами-репетиторами із загальноосвітніх предметів як в мінігрупах, так і індивідуально, курси підготовки до ЗНО в Дніпрі та поглиблене вивчення дисциплін.

Адреса: Вул. 152 Дивізії, 099 643 55 33; 067 643 55 33; Вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ «Караван» 066 603 55 33; 067 603 55 33; Вул. Велика Діївська, 111, 066 663 55 33; 068 663 55 33

Ціна: 150 грн за одне заняття.

Репетиторський центр «Red Pen»

«Red Pen» — репетиторський центр, який підвищує рівень знань і якісно готує своїх студентів до ЗНО та ДПА.

Славиться широким спектром послуг. Там ви знайдете прийнятні ціни і талановитих педагогів. Центр пропонує навчання як для дітей, так і для дорослих. В період карантину можна займатися онлайн.

Адреса: проспект Слобожанського, 8/4, вул. Троїцька, 20.

Ціна: 200 грн за 2 години заняття, перше заняття безкоштовне

Телефон: (066)718 95 12, (067)633 99 79

Вірсавія Гончар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися: