Де в Дніпрі купити «законне» новорічне дерево (відео)

17 грудня 2020 о 12:00 - 1835

verasta3verasta3


Де в Дніпрі купити «законне» новорічне дерево (відео)

У Дніпрі офіційно відкрилися ялинкові базари. Де і за скільки можна купити «легальне» новорічне дерево в місті.

Одним з популярних місць, де дніпряни купують новорічні ялинки, став «Дніпровський лісгосп» на вулиці Космічній, 35. Його співробітники відзначили, що ажіотаж почався ще 2 тижні тому.

Деякі покупці намагалися навіть забронювати ялинку. На реалізацію вже відправили 3 тисячі дерев. Лісники працюють з 9-ї ранку до 3-ї години дня.

«Зараз завезли сосну кримську. Цінова політика залежить від метражу. За дерево від пів метра до метра ми просимо 150 грн, від метра до 200-240 грн і від 2 до 3 метрів – 300 грн», – розповів інженер «Дніпровського лісгоспу» Віталій Булик.

Купувальниця Олена Харапонова розповіла, що вона зазвичай ставить у будинку ялинку ще до дня Святого Миколая. Крім того, у неї є кілька вже перевірених способів, як використовувати дерево після свята.

«З ялинок ми знімаємо голки, сушимо, використовуємо їх для відварів, іноді для ванн, а стовбур відвозимо на дачу. Іноді робимо вироби, іноді використовуємо в якихось господарських цілях, в тому числі і для багаття», – поділилася жінка. За дві ялинки Олена  віддала 300 грн. Сказала, що приємно здивована, адже ціни не кусаються.

А ось на одному з офіційних ялинкових базарів у Дніпрі ціни стартують від 70 грн і доходять до 800. А за деякі екземпляри просять навіть більше тисячі. Однак за мінімальну суму можна придбати лише невеликі «настільні» деревця. Місцеві жителі кажуть, що 700 грн для них дуже дорого.

 

«Ні, 700 грн, звичайно, дорого. Особливо з нашими зарплатами. Ось 180 – це ще прийнятна ціна», – розповіла покупниця Оксана Тимченко.

Відзначимо, щоб офіційно продавати ялинки, підприємці повинні мати дозвільні документи на реалізацію хвойних. Крім того, обов’язковим є наявність штрих-коду на кожному дереві. Його можна відсканувати і отримати дані про походження ялинки.

«У мене є такі документи. Один дозволяє мені працювати на цьому місці. Інший показує, звідки я ялинку взяв. Мені лісгосп дав чіпи. Я кожному бажаючому їх чіпляю на ялинку, щоб були впевнені, що вона не крадена», – поділився підприємець Денис Бурштук.

Щоб придбати недорого пишну ялинку, яка буде радувати вас на свята, заявляють фахівці – варто користуватися офіційними точками продажу або купувати дерева в лісництвах.

Нагадаємо, у Дніпрі встановлять новорічну ялинку за ціною іномарки преміум класу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: