Члени “Пропозиції” з міської влади Дніпра знялися у новорічному ролику з бандитським антуражем

28 грудня 2021 о 09:30 - 18169

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Члени “Пропозиції” з міської влади Дніпра знялися у новорічному ролику з бандитським антуражем

Посадовці міськради Дніпра знялися у новорічному відео, де органічно увійшли у ролі бандитів на “злодійській малині”.

Відеоролик, щедро приправлений логотипами проекту “Культурна столиця” (КУСТ), використовує стереотипний бандитський антураж: на мелодію блатної пісні “Мурка” посадовці співають про високі культурні досягнення Дніпра, розіграно відому сцену на “злодійській малині” з фільму “Місце зустрічі змінити не можна”.

На початку ролика демонструються головні “оплоти” дніпровської влади – житловий комплекс “Амстердам” та міська рада.

У зйомках відео взяла участь більшість заступників міського голови Дніпра, деякі голови департаментів та сам мер Філатов. Геннадій Корбан з’являється у кліпі в ролі Діда Мороза з мішком подарунків.

З невідомих причин ролик не викладено ні на офіційному сайті проєкту “Культурна столиця”, ні на сайтах міськради чи партії “Пропозиція”. Можна припустити, що не всі посадовці міста почуваються комфортно у таких незвичних з естетичної точки зору ролях.

Скоріше за все, ідейним натхненником цього відеокреативу виступив Геннадій Корбан, який полюбляє бандитську естетику. Про це свідчить його захоплення картиною, яку Корбану подарували на минулий день народження. На полотні змальовані у образах “гострих козирків” Філатов та Корбан з друзями на фоні міста Дніпра.

Реакція людей у соцмережі на картину була неоднозначна, дехто намагався її критикувати, але Корбан у своєму коментарі зазначив, що їм не вистачає почуття гумору.

Таку ж неоднозначну реакцію викликав і відеокліп з посадовцями-бандитами. Більшість коментуючих не схвалюють захоплення представників влади Дніпра кримінальною естетикою.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: