Чиновники Дніпровської міськради дозволили собі піаритись за бюджетні кошти

25 серпня 2020 о 13:00 - 13953

adminadmin


Чиновники Дніпровської міськради дозволили собі піаритись за бюджетні кошти

У мерії Дніпра в рамках першого засідання комісії громадського контролю депутати, громадськість, представники департаментів та медійники обговорили інформаційне висвітлення діяльності міської ради. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

У міській раді не було анонсовано обговорення, тому журналісти сайту газети «Лица» не змогли потрапити на захід. Крім того, у пресрелізі міськради не вказано, які саме журналісти взяли участь в обговоренні. При цьому в самому пресрелізі наводяться тільки коментарі депутатів Дніпровської міської ради, які входять до фракції «Пропозиція» та «За життя». Таким чином, фактично чиновники міської ради спільно з невідомими журналістами та депутататами з «монобільшості» Філатова дозволили собі піаритись за рахунок бюджетних коштів.

Крім цього, пресслужба міської ради використала у своєму відео логотипу громадської організації «Платформа «Громадський контроль» без їхнього відому та дозволу. У самій громадській організації вже повідомили, що готові судитися із міськрадою.

Раніше «Лица» повідомляли, що на піар мера Дніпра витратять 14 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: