«Це не політичні технології» – відомий хореограф Чапкіс підтримує «Команду Дніпра» (відео)

22 жовтня 2020 о 09:07 - 3111
«Це не політичні технології» – відомий хореограф Чапкіс підтримує «Команду Дніпра» (відео)

На своїй сторінці у Facebook Євгеній Поляруш дякує Григорію Миколайовичу Чапкісу (український танцюрист і хореограф, лауреат трьох міжнародних конкурсів, народний артист України, постійний член журі шоу «Танці з зірками» на каналі 1+1 – ред.) за дружню підтримку.

«Это не политические технологии, это поддержка близких нам людей! Спасибо, Григорий  Николаевич!» – написав Євгеній.

Григорій Чапкіс, не дивлячись на доволі поважний вік, бере активну участь у культурному та суспільному житті країни – рекомендує підтримати «Команду Дніпра» і особисто Євгенія Поляруш.

«Он настоящий творческий человек, и культурно-просветительская работа – это вся его жизнь. Я хорошо его знаю. Поддержите, пожалуйста», – говорить відомий хореограф про Євгенія.

Євгеній  Поляруш – номер № 1 у міську раду по Новокодацькому районі Дніпра від партії «Команда Дніпра».

Має декілька освіт: «Педагогіка», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Міжнародний туризм», «Управління проектами».

Діючий позаштатний радник голови облдержадміністрації, завідувач лабораторії інновацій та міжнародних зв’язків Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури.

Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Добре володіє знаннями з державного управління та електронного врядування, викладав ці дисципліни у Київському інституті культури на Дніпровському факультеті.

Протягом останніх 10 років займається реалізацією культурних та соціальних проектів у Дніпрі.

До речі, Євгеній Поляруш –  представник «Команди Дніпра», фахівець з електронного документообігу заявив, що політична партія розробила план розвитку та діджиталізації міста.

 

Поділитися: