Брудні піар-технології замість гідної боротьби, – Загід Краснов заявив про чергову провокацію, що готується

04 листопада 2020 о 13:52 - 2215

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Брудні піар-технології замість гідної боротьби, – Загід Краснов заявив про чергову провокацію, що готується

Дніпро чекає другий тур виборів міського голови, а в ньому за голоси жителів обласного центру будуть боротися чинний голова Борис Філатов і його опонент, лідер регіональної і добре знайомої городянам
партії «Громадська Сила» Загід Краснов.

І хоча ще не закінчена боротьба за голоси першого туру і ЦВК не оголосила його остаточні результати, брудні методи вже задіяні на повну. Ось наприклад, адвокат і учасник виборів-2020 Олексій Погрібняк опублікував підбірку проплачених матеріалів проти одного з лідерів «мерської» гонки Загіда Краснова.

«Ще не оголосив другий тур виборів мера, а фейсбук завалила проплачена реклама з брудом на одного з кандидатів», – пише він на своїй сторінці. І цікавиться, чи читають люди взагалі такі публікації і
за які кошти на цей раз оплачується чорний піар. Адже всі знають, що Борис Філатов не гребує бюджетними грошима для самопіару в ЗМІ.

Сам же Загід Краснов, передбачаючи наступні медіа атаки, заявив про черговий вкид:

«У штабі мого опонента задумали зняти про мене кіно. Там вже не знають, як ще облити мене брудом, тому вирішили пограти в Голлівуд…  Задум простий. Вони знімають інтерв’ю з міліціонером, де він розповідає про мене всякі вигадані страшилки. Щоб у вас волосся встали дибки. Стара камера потрібна для достовірності картинки – переконати вас, що це відео було записано в 90-х, а вони випадково знайшли його в якомусь архіві. Трюк старий і примітивний. Як і всі методи, які використовують проти мене технологи мого опонента. Просто вони впевнені, що вас легко обдурити».

І поки сам Борис Філатов хизується звичайними діями місцевих органів самоврядування, його головний опонент і учасник другого туру мерської гонки Загід Краснов нагадує, що участь в «чорних» піар-кампаніях, як і продаж свого голосу, кримінально карані.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: