«Ботоферма Філатова»: 78 штатних одиниць міського КП репостять, лайкають та розносять «Наше місто»

13 листопада 2020 о 19:54 - 4079

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Ботоферма Філатова»: 78 штатних одиниць міського КП репостять, лайкають та розносять «Наше місто»

Одного разу, після того, як мером були виконані всі обіцянки (1 – не брехати людям), «знайдена мером на смітнику» команда почала втілювати другий пункт програми мера, а саме – «оптимізація структури міськвиконкому і люстрація чиновників, які дискредитували себе».

Оптимізація в їх виконанні стала схожа на ланцюгову реакцію, оскільки штат співробітників на початок каденції становив менше 700, а тепер платники податків міста утримують 1.905 «оптимізаторів».

Сьогодні розповімо про діяльність однієї зі структур, створених під вивіскою оптимізації: Комунальне підприємство «Соціально-аналітичний центр сприяння розвитку міста» Дніпровської міської ради (КП орендує приміщення у будинку Філатова-Корбана по вул. Старокозацькій, 58 – ред.).

Мета створення, природньо, декларувалася найблагородніша:

«Вивчення потреб мешканців міста стосовно забезпечення державних стандартів, у тому числі у закладах освіти, культури, спорту; підготовка пропозицій щодо оновлення матеріально-технічної бази закладів та здійснення додаткових видів соціального та матеріального забезпечення учнів (вихованців) і соціального обслуговування».

У штатному розкладі – 78 співробітників, місячний фонд заробітної плати – 840 тис. 957 грн і 25коп. Структура підприємства – апарат управління і 6 відділів по 10-12 чоловік на кожен район міста.

Спочатку співробітники дійсно виконували задекларовані завдання, але з часом їм дали зрозуміти, що служіння меру вимагає від них більшого. Цими завданнями стали і «пасхи від Філатова» під час найсуворішого карантину, які розносилися по районах пішки, і програма «проднабори від Філатова», яка, фактично, стала централізованим збором особистих даних громадян:

Окремий «вид діяльності» – поширення друкованої продукції нібито самостійного видання, а на ділі – повністю підконтрольного мерії: ТОВ «Газета «Наше місто». Співробітники отримали докладні інструкції: як поширювати м’який листок мера, що при цьому розповідати, і куди його «правильно» засовувати:

Жителі міста, хто знаходив в дверях своїх квартир мерську макулатуру – ви тепер знаєте, кому за неї дякувати.

Наступним завданням на благо найчеснішого мера стало так зване «блогерство», на ділі – служба в мерської ботоферме, наявність якої постійно заперечує «той, хто не бреше людям». Співробітники отримали детальну PDF-«методичку блогерам», в якій по пунктам розписано, як створити обліковий запис в соцмережі Facebook, і як любити мера і партію «Пропозиція» в електронному вигляді:

Потім новоспечені «блогери» були додані в чат «Сигнал», звідки отримували найрізноманітніші вказівки – від необхідності змінити аватарку, до необхідності догодити Тимошенко:

Після пафосного з’їзду мерської партії і «успішного святкування дня міста», боти отримали команду публікувати експертні висновки про те, що в зростанні захворюваності COVID-19 винні не масові заходи, а студентські гуртожитки, котрі треба негайно закрити! Джерелом інформації мерські «патріоти» не соромлячись вказували посилання на канали 112, Zik, Newsone.

Сподіваємося, цих матеріалів читачам буде досить, щоб зрозуміти – люди Філатова п’ять років маніпулювали вами, заради можливості користуватися міським бюджетом як власним гаманцем. І зараз вони чекають, що 25 жовтня ви подаруєте їм ще п’ять років у годівниці. Незалежно від результатів Вашого вибору – публікації про Філатовська ботах будуть продовжені. В наступній частині ви дізнаєтеся, як мерія організовує в соцмережах атаки на опонентів, і багато іншого.

Дніпровська організація «Закон один для всіх» (ЗОВ)

P.S. В Довіднику посадових осіб / працівників Комунального підприємства «Соціально-аналітичний центр сприяння розвитку міста» Дніпровської міської ради станом на 07.10.2020 опубліковані ПІБ цих комунальників:

Ім’я Посада Належність до структурного підрозділу (назва)
1 Клімова Наталія Анатоліївна Директор Апарат управління
2 Чуб Олександр Сергійович Заступник директора Апарат управління
3 Добаріна Ірина Володимирівна Заступник директора Апарат управління
4 Ібраєва Світлана Володимирівна Головний бухгалтер Апарат управління
5 Паламарчук Юлія Володимирівна Бухгалтер Апарат управління
6 Черменський Олександр Сергійович Аналітик консолідованої інформації Апарат управління
7 Максимова Тетяна Анатоліївна Аналітик консолідованої інформації Апарат управління
8 Ассанова Вікторія Василівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
9 Буцик Тетяна Василівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
10 Клименко Євген Васильович Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
11 Мачула Євген Володимирович Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
12 Чернов Єгор Геннадійович Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
13 Поліщук Наталія Володимирівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
14 Цвєткова Марія Вячеславівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
15 Єрмілова Оксана Іванівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
16 Донець Олена Іванівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації АНД району
17 Смічкович Едуард Анатолійович Начальник відділу Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
18 Ассанов Олег Євгенович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
19 Бабич Алла Олександрівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
20 Вікулова Марія Станіславівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
21 Волок Лариса Анатоліївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
22 Воробйова Вікторія Сергіївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
23 Добкіна Інна Наумівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
24 Марчук Світлана Олегівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
25 Пушкарьова Алла Іванівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
26 Рузіна Юлія Андріївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
27 Чикішева Ірина Валеріївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Шевченківського району
28 Голосна Віта Миколаївна Начальник відділу Відділ збору та обробки інформації Соборного району
29 Візир Євгенія Анатоліївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
30 Гайдарьова Світлана Сергіївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
31 Гришенцев Дмитро Вікторович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
32 Коршунова Ганна Євгенівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
33 Костриця Наталія Григорівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
34 Прокоф’єва Галина Миколаївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
35 Романюк Лариса Іванівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
36 Трушкова Алла Сергіївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
37 Цибаков Андрій Сергійович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
38 Кукушкіна Олена Ярославівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Соборного району
39 Куниця Олександр Сергійович Начальник відділу Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
40 Білевич Олена Миколаївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
41 Бугло Вікторія Миколаївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
42 Буклей Сергій Васильович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
43 Дубров Сергій Борисович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
44 Ковальчук Оксана Володимирівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
45 Кутузова Олена Феліксівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
46 Куцевал Олександр Володимирович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
47 Куцевал Тетяна Олексївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
48 Перепілка Наталія Федорівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
49 Ротару Юліана Андріївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
50 Тихонов Андрій Валерійович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
51 Топоркова Олена Іллівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
52 Шоломко Марія Юріївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Індустріального і Самарського районів
53 Фатхуллін Ігор Рашитович Начальник відділу Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
54 Ващинська Анжела Валеріївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
55 Здесенко Людмила Олександрівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
56 Канцибка Тетяна Олександрівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
57 Корінна Олена Володимирівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
58 Лєпій Віра Василівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
59 Литвиненко Євгенія Юріївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
60 Роліна Інга Василівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
61 Сивакова Олена Петрівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
62 Скачко Віра Семенівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
63 Скорба Інна Леонідівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
64 Шувякова Ірина Володимирівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Центрального і Чечелівського районів
65 Гресько Євген Іванович Начальник відділу Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
66 Бачін Віктор Володимирович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
67 Бачіна Ганна Олександрівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
68 Бичкова Вікторія Вікторівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
69 Здесенко Данило Віталійович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
70 Коломієць Алла Борисівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
71 Куксова Валентина Семенівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
72 Мальцева Марина Леонідівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
73 Пасько Анастасія Дмитрівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
74 Сєвєрінов Михайло Олександрович Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
75 Хейло Юлія Олександрівна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району
76 Шутіліна Олена Сергіївна Фахівець Відділ збору та обробки інформації Новокодацького району

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: