«Боїшся сам – візьми Корбана», – Краснов запропонував Філатову новий формат дебатів

20 жовтня 2020 о 12:40 - 1998
«Боїшся сам – візьми Корбана», – Краснов запропонував Філатову новий формат дебатів

Лідер «Громадської сили» Загід Краснов в соцмережах виклав відео, в якому заявив, що якщо Борис Філатов боїться вийти з ним на дебати один на один, то може взяти з собою Геннадія Корбана.

Як відомо, Краснов і Філатов є головними опонентами на майбутніх виборах мера в Дніпрі, і 16 жовтня лідер партії «Громадська сила» офіційно викликав чинного міського голову на дебати. Однак, Філатов відмовчується.

«Ви все ніяк не зважитеся дати відповідь на мій виклик. Погодьтеся, твердість і рішучість – це не про вас. Вас лякає сама думка, що в прямому ефірі з сильним опонентом ви будете виглядати жалюгідним і нікчемним. Хоча це і є ваша сутність, – заявив Краснов. – Вам куди звичніше ображати, принижувати і посилати в соцмережах жінок. Чиїхось матерів і дружин. Вам звичніше назвати пенсіонера «старий баран» і послати туди ж, куди і жінок. У вашому стилі – ховатися за спинами проплачених журналістів, які обливають брудом ваших опонентів. А дебати – це зовсім інше. Тут потрібно дивитися опоненту в очі. І тримати удар».

Борис Альбертович, боишься сам? Бери с собой шефа и выходи на дебаты

Опубліковано Загид Краснов Понеділок, 19 жовтня 2020 р.

При цьому Краснов пояснив, чому закликає прийти Філатова на дебати саме в парі з Корбаном.

«Я можу сказати вам в обличчя, хто ви є. А ви не можете собі цього дозволити. В цьому і біда нашого міста, що в Дніпрі мер – маріонетка і говоряща голова, яка нічого не вирішує. А все вирішує людина з «Амстердама» – Геннадій Корбан, – зазначив Краснов. – Борисе Альбертовичу, якщо ви боїтеся виходити на дебати один, то можете взяти з собою того, хто вами керує – Геннадія Корбана. Нехай вам підказує і стоїть поруч. Може в цьому випадку у вас вистачить сміливості прийняти мій виклик. Я готовий і до таких дебатів».

Матеріал опубліковано на комерційній основі

Поділитися: