Близько половини дніпрян точно не голосуватиме за Бориса Філатова

17 серпня 2020 о 15:00 - 9348

adminadmin


Близько половини дніпрян точно не голосуватиме за Бориса Філатова

Міський голова Дніпра Борис Філатов має найбільший антирейтинг серед можливих кандидатів у мери міста. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Найбільший антирейтинг серед можливих кандидатів у мери Дніпра має нинішній міський голова Борис Філатов — про це свідчать результати соціологічного опитування Центру громадського розвитку «Інтеракція», проведеного 8-9 серпня.

Згідно з дослідженням, презентованим на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна», найбільший антирейтинг у нинішнього мера Дніпра Філатова — 41,2% голосів, лідера блоку «Українська перспектива» Олександра Вілкула — 25,3% і депутата міськради, лідера «Громадської сили» Загіда Краснова — 16,2%.

Найменший антирейтинг у головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергія Риженка — 5,3%, у депутата Дніпровської міськради Сергія Нікітіна від «Опозиційної платформи — За життя» — 6,9%.

Опитування проводилося методом особистого інтерв’ю (face-to-face), було опитано 1500 респондентів громадян України, які живуть у місті, віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Похибка дослідження не перевищує: 2,6% (для довірчої імовірності 0,95 і відсотка відповідей 50); 2,2% (для довірчої імовірності 0,95 і відсотка відповідей 25 і 75); 1,6% (для довірчої імовірності 0,95 і відсотка відповідей 10 і 90).

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов отримав 10 мільйонів гривень від підприємства Корбана.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: