БК “Київ-Баскет” у напруженному матчі здолав БК “Дніпро”

02 березня 2021 о 19:00 - 1366

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко

Напружений матч лідерів чемпіонату БК “Дніпро” та БК “Київ-Баскет”, що відбувався у Дніпрі, закінчився перемогою гостей із рахунком 74:84.

Про це повідомляється на офіційному сайті дніпрян.

Початок матчу видався шикарним для Дніпра. Уже до середини дебютної десятихвилинки господарі повели +11 – 16: 5. Бобров з Купером показали, що вони потенційно найнебезпечніша зв’язка маленького і великого в чемпіонаті. Але вже ближче до кінця чверті кияни вирівнялися. Знову заштовхували під кільцем Коренюк, потрапив Мішула і різниця в рахунку швиденько зійшла нанівець.

Уже в другій чверті кияни вийшли вперед. Вони просто казково потрапляли з-за дуги (6/11 в першій половині) і за рахунок атак з периметра награли собі на +5. Вихід Купера, який відпочивав під час цього ривка гостей, все розгорнув на 180 градусів. У Дніпра відразу з’явилося руху м’яча, а передача Ді Джея на Санон в швидкому відриві – маленьке прояв геніальності №2. Обов’язково знайдіть відео з цим пасом. Господарі вирвалися вперед на шість очок, але буквально за пару секунд до великої перерви Саша Мішула забив свою третя «троячку» в матчі і скоротив відставання своєї команди до одного володіння – 45:42.

У третій чверті результативність обох команд впала. Гості змогли налагодити підбір і залишили Дніпро зовсім без очок другого шансу в другій половині. Активізувався Янг. Плеймейкер Київ-Баскета провів відмінну другу половину, набравши аж 16 очок, більшу частину з яких в четвертій чверті.

Розв’язка в грі наступила за три хвилини до кінця матчу. Дніпро програвав шість очок. Купер забиває «трійку» метрів з дев’яти. Різниця три. Уже через володіння Янг забиває «енд ван». Купер маже. Бізнюк забиває ще один «енд ван». Бобров точний із середньою, але Янг не знає пощади з дальньої дистанції і дає своїй команді +10 за 40 секунд до кінця.” – повідомляє прес-служба дніпровського клубу.

Наагадаємо, СК «Дніпро-1» розписав бойову нічию з «Маріуполем».