БК «Дніпро» впевнено обіграв «Миколаїв»

08 квітня 2021 о 10:30 - 647

7 квітня у Миколаєві відбулася гра між баскетбольними командами БК «Дніпро» та БК «Миколаїв». Останній програв удома Дніпру в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч — 80: 105.

Гості з перших хвилин почали акцентовані атаки на кільце господарів. При цьому дніпряни особливо не форсували подій, діяли виважено.

У першій половині гравці Дениса Журавльова були влучними, при цьому більше перехоплювали і менше втрачали. Тож на велику перерву Дніпро забезпечив 10 очок переваги. Після перерви гості вже помітно переважали господарів за всіма статистичними показниками і компонентами гри. На заключну чверть Дніпро вже мав 19 очок відриву. На початку заключної 10-хвилинки господарі спробували відігратися. Відставання вдалося скоротити до 10-ти очок, а гості взяли хвилину перерви.

У підсумку Дніпро впевнено переміг, перевищивши позначку в 100 набраних очок.

Нагадаємо, до Міжнародного дня спорту Дніпропетровська облрада провела аналіз спортивної складової регіону.