Бізнесмени та чиновники відтягують вердикт по паркувальним цінам

19 серпня 2020 о 14:40 - 24606

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Бізнесмени та чиновники відтягують вердикт по паркувальним цінам

Юристи Дніпровської міської ради не з’явилися на заплановане судове засідання.

Про це повідомив у Facebook адвокат, представник ГО «Платформа «Громадський контроль» Василь Підлужний.

Раніше це ГО звернулося до дніпрян з закликом прийти 19 серпня під Третій апеляційний адміністративний суд на вул. Жуковського, 23 в Дніпрі, де розглядається апеляція ГО до Виконкому Дніпровської міської ради щодо ціни паркування.

Також на суд не з’явився представник фірми ТОВ «Паркт Сервіс Группе», яка збирає оплату з автомобілістів.

Скрин запису у Facebook

 

Депутат Дніпровської міськради Олександр Купрієнко, який теж був на засіданні, написав:

«Був сьогодні на судовому процесі, щодо неправомірності тарифу на паркування в нашому місті. Команда Філатова затягує процес.

Нагадаю, тарифи у нас дорожче, ніж в Києві (10 грн.) і Харкові (5 грн.). І з наших 15 грн. лише десь гривня йде в бюджет. Все інше – в офшорну компанію («Паркт Сервіс Группе», власником якої значиться Кефлірот Лімітед з Кіпру – ред.).

Сьогодні не прийшли юристи мерії і попросили відкласти засідання, бо їм треба більше часу на підготовку своєї позиції. Для розуміння: це вже не перше засідає апеляції і судовий процес йде з грудня 2019.

Також представники «Паркт Сервіс Группе» (оператора парковок) надіслали електронного листа без цифрового підпису, де також попросили про перенесення.

Суд частково задовольнив їхнє прохання і переніс засідання на 26.08.2020. І чітко сказав, що там буде прийнято рішення по суті, незалежно від присутності сторін.

Судячи з усього, Філатову і Корбану не вдалося «домовитися» з судом. І вони просто відтягують вердикт, який повинен закрити їх паркувальний надприбутковий бізнес.

26.08.2020 о 10:00 всім небайдужим городянам необхідно бути під судом, щоб рука Феміди не здригнулася», – резюмував депутат.

Скрин запису у Facebook

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: