Бізнес запрошують на онлайн-конференцію «Україна та Марокко»

09 листопада 2020 о 14:44 - 2324

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Бізнес запрошують на онлайн-конференцію «Україна та Марокко»

11 листопада о 13:00 відбудеться онлайн-конференція «Україна та Марокко»: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Північною Африкою. Захід проведуть за участю українських та алжирських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрями українсько-марокканського економічного співробітництва та секцію запитання та відповіді, в яких компанії зможуть провести В2В.

До пріоритетних галузей марокканської економіки належать, передусім, сільське господарство (постачання зернових, олії, масла, цукру, добрив, кормів), харчова, гірничодобувна, обробна та легка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання), продукти неорганічної хімії.

Основні статті експорту – цитрусові, овочі, риба, міндобрива, корисні копалини, продукти нафтопереробки, одяг та текстиль. Основні статті імпорту – сира нафта, засоби зв’язку, газ та електрика, транзистори, пластмаси, папер/картон, взуття.

Український експорт до Північної Африки має стійку тенденцію до зростання, передусім це стосується експорту зернових, молочних продуктів та чорних металів. Імпорт теж зростає, переважно за рахунок автомобілів, одягу та взуття, кабельної продукції.

Он-лайн формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Вартість участі – 360 грн (вкл. ПДВ)

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА

Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

  • особисте знайомство з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об’єднань, компаніями, потенційними партнерами;
  • отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на Марокканському ринку з можливістю виходу на суміжні з Марокко країни;
  • кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги компанії іншим учасникам заходу;
  • прямі переговори;

Мова заходу: українська/французька з послідовним перекладом

Контакти для довідок: (056)374-94-10 (09), mes@dcci.org.ua

Управління зовнішньоекономічних звя’зків Дніпропетровської ТПП

Тривалість вебінару орієнтовно – 1 година 40 хв.

ДОВІДКОВО:

Королівство Марокко – Столиця – м. Рабат

Релігія – іслам сунітського напряму

Державні/офіційні мови – арабська та берберська. Досить поширена  французька У 2018 р.

Марокко є 4-м серед країн Африки імпортером українських товарів (після Єгипту).

Нагадаємо, підприємцям Дніпропетровщини презентують економічні можливості співробітництва між Турцією та Україною.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: