Безкоштовними е-журналами та е-щоденниками вже користуються 16 шкіл Дніпропетровщини

02 лютого 2021 о 12:00 - 2976

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Безкоштовними е-журналами та е-щоденниками вже користуються 16 шкіл Дніпропетровщини

Станом на 1 лютого 2021 року безкоштовними державними електронними журналами та щоденниками користуються 134 заклади загальної середньої освіти України. Наразі триває активне підключення шкіл до системи е-журналів та е-щоденників.

Про це повідомляє Урядовий портал. 

Найбільше шкіл, які вже підключились, у Дніпропетровській (16 закладів), Івано-Франківській, Київській та Сумській (по 8) областях. Ці заклади вже розпочали активну роботу в системі і створили журнали, а не лише зареєструвались. Крім того, станом на 1 лютого служба підтримки опрацювала 446 листів і звернень щодо надання доступу до модулів.

“Запуск електронних журналів та щоденників – це перший крок на шляху становлення потужної системи національних електронних сервісів, і не лише для закладів загальної середньої освіти. Запустивши е-журнали та е-щоденники для шкіл, ми одразу отримали звернення від закладів вищої та професійно-технічної освіти, які теж бажають використовувати функціонал державних електронних щоденників та журналів. Наразі даним закладам надаються консультації. Загалом у 2021 році заплановано подальший розвиток і розширення функціональних можливостей електронних журналів та щоденників”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Програмний модуль безкоштовних державних електронних журналів та щоденників закладів загальної середньої освіти функціонує у складі програмно-апаратного комплексу “Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту” (АІКОМ).

Також ми писали: Старшокласників Дніпропетровщини запрошують на конкурс.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: