Безкоштовна охорона спецназу поліції для гр. Філатова Б.А., – ГУНП відмовилося розглянути запит

22 жовтня 2020 о 16:50 - 17632

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Безкоштовна охорона спецназу поліції для гр. Філатова Б.А., – ГУНП відмовилося розглянути запит

Сьогоднішній міський голова Дніпра Філатов Борис Альбертович безкоштовно охороняється співробітниками полку поліції спеціального призначення Головного управління Національної поліції (ГУНП) в Дніпропетровській області.

Охорона здійснюється з 06 червня 2012 року, бо Філатов Б.А. перебуває у статусі свідка по кримінальному провадженню.

Про це «Лицам» повідомило джерело:

«Виявляється, Філатова, який весь час ниє, що його держава і поліція ображають, вже 10 років безкоштовно охороняє саме держава.

Девіз: «Ні копійки своїх грошей, все за чужий рахунок» – підтверджується, і те саме горезвісне кільце охорони сміливого мера – за державний рахунок».

«Бачте, як робиться – оголосив себе потерпілим у справі десятирічної давності. І на цій підставі клянчить вже десять років собі безкоштовну охорону», – повідомило джерело.

Так, 17.09.2010 року близько 14:15 на території літнього майданчика кафе «Пепероні», розташованого по вул. Фучика (нині – вул. Івана Акінфієва), д. 12-б в м. Дніпропетровську (нині – м. Дніпро), де в цей час перебували ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3, стався вибух, в результаті спрацьовування невідомого, але ймовірно радіокерованого вибухового пристрою, встановленого невідомою особою.

До вступу в силу діючого Кримінального кодексу України, 17.09.2010 року за даним фактом СВ Жовтневого РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області було порушено кримінальну справу № 63102276 за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.15, п.1 ч. 2 ст. 115 КК України.

Про це йдеться в Єдиному держреєстрі судових рішень.

На інформаційний запит редакції до ГУНП в Дніпропетровській області відмовилося надавати інформацію по цій справі. Навіть, протизаконно не повідомили, який номер кримінального провадження має розслідування.

«На Ваш запит щодо застосування заходів безпеки до громадянина Філатова Бориса Альбертовича, 07.03.1972 р. народження, повідомляю: відповідно до ст. 6 ч. 4 Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві» – «Органі, які забезпечують безпеку, повинні дотримуватися законності і ставитися з повагою до прав та свобод громадян.

Відомості про заходи безпеки та осіб, взятих під захист, є інформацією з обмеженим доступом», розголошення таких відомостей тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством, тому ваш запит залишено без розгляду», – повідомив заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

Запит редакції

 

Відповідь облполіції

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: