Активи Януковича в Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки

02 березня 2021 о 15:00 - 2716

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Активи Януковича в Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки

Швейцарія нагадала Україні, що заморожування активів колишнього президента Віктора Януковича і його оточення завершиться через три роки. Це передбачено законодавством цієї країни.

Про це повідомляє посольство Швейцарії в Україні в Twitter.

Відзначається, що сім років тому Федеральна рада Швейцарії ухвалила рішення про заморожування всіх активів Віктора Януковича і його оточення в Швейцарії. Цим заходом уряд Швейцарії прагнув уникнути ризику незаконного привласнення українських державних коштів.

Дипломати зазначають, що процес повернення цих активів досі триває.

«З того часу швейцарські органи влади тісно співпрацюють з партнерами, щоб завершити процес повернення цих активів українському народу на підставі судових рішень про їх незаконне походження. Згідно із законодавством, максимальна тривалість такого заморожування обмежена 10 роками», — йдеться в повідомленні.

За даними Державної служби фінансового моніторингу, на зарубіжних рахунках заблоковані активи ексчиновників часів Януковича на загальну суму 107,19 млн долларів, 15,87 млн євро і 135,01 млн швейцарських франків. Кошти арештовані в таких країнах, як Австрія, Великобританія, Латвія, Кіпр, Італія, Ліхтенштейн, Швейцарія та Нідерланди.

Також “Лица” писали: Секретар РНБО Данилов прокоментував введення санкцій проти Медведчука та його дружини.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: