Аграрії Дніпропетровщини можуть долучитися до програми USAID з аграрного і сільського розвитку

16 листопада 2020 о 16:45 - 1119

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Аграрії Дніпропетровщини можуть долучитися до програми USAID з аграрного і сільського розвитку

Представників підприємств та громад Дніпропетровщини запрошують долучитися до програми USAID АГРО. Про актуальні можливості для аграрного та сільського розвитку розкажуть вже 18 листопада. Участь в онлайн-презентації безкоштовна, повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

В Україні стартує проект «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі», який спрямований на підвищення ефективності виробництва плодово-овочевої продукції та створення доданої вартості продукції у восьми цільових областях України. Однією з цих областей стала Дніпропетровська, де протягом наступних чотирьох років буде працювати Програма USAID АГРО.

Ключові напрямки програми – покращення продуктивності та доступу до ринків збуту, вдосконалення послуг в агро-секторі, земельна реформа. 18 листопада регіональні координатори програми проведуть онлайн-презентацію та розкажуть про ті можливості та конкурси, якими можуть скористатися аграрії області», – розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Взяти участь у презентації запрошують представників ОТГ Дніпропетровщини, мікро, малого та середнього бізнесу, виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці, аквакультури та солодощів.

Онлайн-зустріч проходитиме  18 листопада з 15:00 до 17:00 на платформі Zoom. Щоб долучитися до конференції – слід зареєструватися за посиланням.

Також стало відомо, що у 2020 році на Дніпропетровщині було зібрано понад 3,5 млн тонн зерна.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: