Адміністративний ресурс: міська влада використовує комунальників для піару партії Філатова

10 вересня 2020 о 19:15 - 11427

adminadmin


Адміністративний ресурс: міська влада використовує комунальників для піару партії Філатова

Соцпрацівникам Дніпра доставили 550 брендованих аксесуарів для роботи. Сумки та наплічники із логотипом та написом «Департамент соціальної політики» прибули до Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

«Сьогодні ми отримали 350 рюкзаків та 200 сумок. На них всі чекали із нетерпінням, адже для соцпрацівниць зручна сумка та рюкзак – речі необхідні. Часто їм доводиться носити важкі пакунки підопічним, а у пакетах чи просто в руках робити це було нелегко. Тепер необхідно ці аксесуари розвезти по восьми районах міста та роздати нашим працівницям. Думаю, зробимо це в найближчі декілька днів», — сказала перша заступниця директора міського територіального центру соціального обслуговування Юлія Олександрова.

Що цікаво, логотип на аксесуарах соцпрацівників Дніпровської міської ради ідентичний до логотипа політичної партії «Пропозиція», із якою міський голова Дніпра Борис Філатов іде на місцеві вибори.

Филатов ответил на 20 вопросов о «Пропозиції»: «Мы не хотим, чтобы  территориальные громады унижали и грабили» | НикВести — Новости Николаева

Нагадаємо, дніпровська міська влада використовує пенсіонерів для піару.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: