Мешканців села Волоське залишили без води… але вимагають за неї гроші

10 квітня 2012 о 08:33 - 1438

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Шановна редакція газети "Лица"!

До Вас звертаються жителі с. Волоське Дніпропетровського району Дніпропетровської області. Багато років у нашому селі існує проблема постачання питної води. Особливо це відчутно у період з квітня по жовтень.

У наше село вода подається з м. Дніпропетровськ через річку Суру, село Ракшівка. В с. Ракшівка є станція для підкачування води, бо місцевість має перепади висот. Ця станція працює лише кілька годин в нічний час і далеко не щодня, тому води в селі постійно немає.

Люди змушені ночами чергувати біля крана в своїй домівці в надії, що звідти щось капне, потім йти до загального крана на вулиці, якщо такий є поблизу, не дочекавшись води вдома, ставати в чергу, набирати різноманітні ємності, а потім, після безсонної ночі, іти на роботу і працювати.

Ми неодноразово зверталися до голови сільської ради, але у відповідь чуємо: “на трасі водопроводу багато поривів, ремонтувати їх нікому і немає фінансів, за підкачку води люди не платять”.

Ми оплачуємо за воду в міськводоканал за державними тарифами і за підкачку води в сільську раду по 20 гривень з особи щомісяця. Наприклад, для сім'ї з чотирьох осіб оплата складає 48 гривень в міськводоканал і 80 гривень за підкачку води в сільраду. Всього — 128 гривень на місяць, при тому, що води немає.

Голова сільської ради постійно говорить про те, що ось-ось наш водогін переведуть на баланс міськводоканалу, а віз і нині там. Чи то сільрада не хоче вирішувати це питання, чи міськводоканалу не потрібен наш водогін.

Просимо Вас допомогти у вирішенні проблеми водопостачання у нашому селі і переходу нашої лінії на баланс міськводоканалу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: