Об’єднані спортом

12 грудня 2011 о 14:32 - 1371

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Наприкінці листопада у місті Синельникове пройшов футбольний турнір під гаслом «Спорт проти наркотиків алкоголю та тютюну», який організувала ГО «Спортивний клуб «Престиж».

Молодому керівнику цієї обласної громадської організації Ігорю Болдіну вдалося об'єднатися з колегами з «Реформації суспільства» (Ю.Канцур), Центру реабілітації та релаксації «Глорія» (П.Кремененко) і подарувати дітям справжнє спортивне свято. За підтримкою Синельниковськой райдержадміністрації, мерії міста успішно пройшли відбіркові змагання. Серед команд старшого віку не було рівних «Юності», яка зуміла випередити команду з жартівливою назвою «Ваньки». Крім кубка від спортивного клубу «Престиж» та будівельної компанії «Ольвія», диплома від футбольної федерації Дніпропетровської області команда-переможиця виборола поїздку до Києва.

Минулої суботи у Київі стартував футбольний турнір, присвячений Міжнародному дню боротьби з ВІЛ-СНІДом. Організатором цієї акції виступила Київська ГО «Спорт проти наркотиків» – керівник Юрій Верхман. Гравці Синельниківської команди «Юність» разом з заступником президента клубу «Престиж» Максимом Рябошапка при фінансовій підтримці будівельної компанії «Ольвія» також змогли взяти участь у цьому турнірі.

«У змаганнях боролися 12 команд. Наша команда, змагаючись у чвертьфіналі, за рахунком 9:5 вийшла у півфінал. Гра була досить напруженою: програвати не хотілось нікому. Хлопці розуміли, що визначається їхнє місце у матчі. У фіналі команда «Юність» здобула ІІІ місце за рахунком 11:1. Для дебюту команди, у змаганнях такого рівня, це зовсім непоганий результат» – розповів Максим Рябошапка.

Від Федерації футболу м. Київа та голови райдержадміністрації Деснянського району м. Київа команда отримала кубок і медалі за ІІІ місце. До дому команда вирушила з нагородами, різними подарунками та купою незабутніх вражень.

«Ми дуже задоволені поїздкою, нашою грою і взагалі організацією цього туніру» – поділився своїми враженнями капітан команди Юрій Огаренко, визнаний кращим нападаючим турніру.

Організаторам вдалося влаштувати надзвичайно яскраву і захоплюючу подію. Всі учасники футбольного турніру отримали незабутні враження і нові стимули для перемог у подальших турнірах.

C уважением,

Президент ДООО "Спортивный клуб "Престиж",
член Глобального договора при ООН
Болдин Игорь Анатольевич

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: