У Синельникове – те, що й всюди…

09 листопада 2011 о 13:49 - 775

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Маємо численні офіційні документи та відеоматеріали, що свідчать про бездіяльність Дніпропетровської обласної прокуратури та УМВС в Дніпропетровській області. Мільйони вкрадених у держави бюджетних коштів, фальсифікованих державних актів на землю, забудова та розкрадання земель заповідників Дніпропетровщини, знищення, перевезення на металобрухт десятків км магістралей меліоративних мереж на Синельниківщині, «милицейський безпредел» та багато іншої інформації, що має офіційні підтвердження, свідчить про діяльність на Дніпропетровщині організованого злочинного угрупування, керує яким посадові особи обласної прокуратури.

Деякі сюжети з кримінальної хроніки нашого каналу можна передивитись на інтернет-ресурсі Ютуб, набравши в пошуковому рядку браузера: http://www.youtube.com/2kanal .

Маємо численні офіційні документи, за підписами високопосадових осіб, що підтверджують достовірність наданої нами інформації.

Готові до співпраці з Вашою газетою та будемо дуже вдячні Вам за сприяння у вирішенні болючих для Синельниківців і для жителів всієї області проблем.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: