Як захистити власне майно

08 серпня 2011 о 07:48 - 2200

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На жаль, шлях розбудови капіталістичного суспільства складний і не безхмарний. Разом з концентрацією капіталу, люмпенізацією великого прошарку населення, жорсткими правилами життя та індивідуалізацією особистості спостерігаємо особисті драми, пов’язані з крадіжками. Їх наслідок – психологічні та матеріальні потрясіння. Все це змушує людей з різними статками рано чи пізно дбати про захист власного майна.

Тому з жовтня 1999 року і дотепер для охорони житла я користуюсь послугами Державної служби охорони. За цей час переконався, що ця установа працює якісно, чітко і професійно. Звичайно, зараз є вибір, але перш ніж здійснювати його серед новостворених модернових та коштовних охоронних агентств, хотів би зробити наголос на важливих позитивах відомої з давніх часів Державної служби охорони : а) неперевершений за тривалістю досвід роботи, який нічим не можна компенсувати; б) сучасна апаратура; в) помірні ціни, гнучка система знижок, рекламні акції; г) доброзичливість персоналу та особистий контакт з охоронцями; д) розгалуджена мережа пультів охорони.

Додатково слід зауважити, що ви зможете дозволити собі бути естетом і встановити легкі, зручні для користування ажурні двері. Крім того, відлучаючись зі своєї оселі на будь-який час, ви не будете думати про охорону своєї власності, а це вже перша необхідна умова для плідної спокійної праці чи повноцінного комфортного відпочинку. Ваші стосунки з сусідами тільки покращаться, бо унеможливиться екстремальна ситуація, пов’язана з нападом кримінальних елементів на ваше житло та необхідністю його захисту.

Повірте, все вищевикладене я відчув і усвідомив протягом тривалого користування послугами Дніпропетровської державної служби охорони. Тому щиро закликаю Вас: перш ніж байдужо проглянути і забути цю замітку, задуматись на хвилину, що значать у вашому житті майновий затишок, спокій, здоров’я і психологічний комфорт. І тоді вартість охоронної сигналізації буде здаватись Вам смішною, тобто безмежно малою.

Тому повідомляю Вам контактні телефони Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Дніпропетровській області: (056) 744-30-07, 0-800-502-220.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: