57 бюджетних програм в Україні зовсім не отримали фінансування у 2021 році

02 грудня 2021 о 15:00 - 7991

Євген ОхайнийЄвген Охайний


57 бюджетних програм в Україні зовсім не отримали фінансування у 2021 році

Станом на жовтень 2021 року 57 бюджетних програм взагалі не отримали фінансування, хоча були передбачені у річному плані.

Про це мовиться у звітності Державної казначейської служби України.

За даними казначейства, 57 державних програм у 2021 році не отримали фінансування, хоч у річному плані воно було передбачене. Загальна сума, яку мали б виділити з бюджету держави на ці програми сягає 8,72 мільярда гривень:

  • частина з цієї суми – 771 мільйон – не виділена через незатверджені паспорти бюджетних програм;
  • ще частина (580,9 мільйона) – через незатверджені порядки використання бюджетних коштів.

Найбільші програми з переліку непрофінансованих:

  • Створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань у Національному інституті раку – 1,5 мільярда гривень.
  • Резервний фонд – 1,06 мільярда.
  • Створення системи охорони морських кордонів – 849,1 мільйона гривень.

Зауважимо, у вересні таких непрофінансованих державних програм було 70 на загальну суму 14,8 мільярда гривень. Причому серед них програма зі заходів, пов’язаних із боротьбою з COVID-19 на 1,43 мільярда гривень.

Також серед них була й програма розвитку системи екстреної медичної допомоги й модернізації та оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я аж на 2,3 мільярда гривень. Зараз за цими програмами фінансування вже стартувало.

Раніше «Лица» також писали про те, що працевлаштування людей з інвалідністю – одне з пріоритетних завдань служби зайнятості.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: