Справу про ОЗУ у Покровській міськраді скерували до суду

03 липня 2020 о 17:30 - 1451

adminadmin


Справу про ОЗУ у Покровській міськраді скерували до суду

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно п’яти учасників організованої групи, до складу якої входили посадовці однієї з міських рад, за привласнення бюджетних коштів та службове підроблення (ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

За даними слідства, голова міської ради спільно з начальником управління, головним спеціалістом міської ради та ще двома співучасниками, вступивши у попередню змову, здійснили привласнення бюджетних коштів.

«Так, створивши ряд підприємств з ознаками фіктивності, учасники групи укладали з ними договори на виконання ремонту покрівель житлових будинків. Під час ремонту використовувалися матеріали, якість яких не відповідала вимогам проектів, а роботи фактично виконували особи, що не мають жодного відношення до підприємств, з якими укладалися договори. У подальшому посадовці складали акти виконаних робіт, куди вносили завідомо неправдиві відомості щодо використаних матеріалів, фактичного обсягу та вартості цих робіт», – пише прокуратура.

Сума збитків від злочинної діяльності вказаних осіб, як підрахувало обвинувачення, становить понад 1,6 млн грн.

«Довідково: санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна», – резюмують прокурори.

У Єдиному держреєстрі судових рішень опублікована, зокрема, ухвала про те, що голова Покровської міської ради, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Покровської міської ради, головний спеціаліст будівельник-кошторисник цього управління та приватні особи створили організоване злочинне угрупування (ОЗУ). Воно наживалося на капітальному ремонту покрівель житлових будинків у м. Покров, з залученням підприємств з ознаками фіктивності, які створені по втраченим або викраденим документам громадян, без їх відома.

Міським головою міста Покров є Шаповал Олександр Миколайович. Міське управління ЖКГ очолює Ребенок Віктор Васильович.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: