Активіст звинуватив у розтраті бюджетних коштів підконтрольне меру Дніпра ЗМІ

02 липня 2020 о 11:00 - 1531

adminadmin


Активіст звинуватив у розтраті бюджетних коштів підконтрольне меру Дніпра ЗМІ

Дніпровський активіст Іван Красіков повідомив, що звернувся до суду з метою спростувати неправдиву інформацію про себе, поширену підконтрольними Дніпровській мерії засобами масової інформації, зокрема, й «Наше місто».

Як було встановлено, директор приватної газети «Наше місто» Олексій Безуглий не має жодного відношення до однойменного сайту. За словами політолога, власником домену nashemisto.dp.ua є комунальне підприємство «Редакція газети «Наше місто» Дніпровської міської ради, яке було ліквідоване у 2018 році.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

«Питання стало не тільки про те, хто ж півтора року відповідає за матеріали, розміщені на nashemisto.dp.ua, але й куди діваються гроші бюджету Дніпра, які весь цей час ТОВ «Газета «Наше місто» отримувало для розміщення інформації на nashemisto.dp.ua. Адже, починаючи з січня 2019 року, директор ТОВ Олексій Безуглий стверджує, що домен та інтернет-ресурс nashemisto.dp.ua належить ТОВ і через ФОП від КП «Організаційно-аналітична служба», дане ТОВ отримує гроші з бюджету Дніпра для розміщення інформації на nashemisto.dp.ua», – вважає Іван Крисіков.

На думку активіста, у діях посадовців комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» є ознаки злочину – розтрата бюджетних коштів в особливо великих розмірах, вчинена групою осіб.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Раніше «Лица» повідомляли, що комунальному телеканалу «підгонять» аудиторії за 1 800 000 гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: