На Дніпропетровщині відкриють офіс Полтавського теруправління ДБР

02 липня 2020 о 09:30 - 1470

adminadmin


На Дніпропетровщині відкриють офіс Полтавського теруправління ДБР

Для оперативності реагування слідчими на вчинені кримінальні правопорушення, у Дніпрі, Сумах та Харкові Державне бюро розслідувань (ДБР) планує відкрити офіси.

Про це інформує пресслужба ДБР.

«Нині навантаження на одного слідчого складає понад 100 кримінальних проваджень. У планах, яке озвучило керівництво Державного бюро розслідувань – можлива зміна структури теруправлінь та штатного розпису. Це потрібно для оптимізації роботи – аби в кожній області людина мала можливість прийти до слідчого, подати заяву та отримати відповідь. Аби для цього не потрібно було їхати у Полтаву з Дніпра, Сум чи Харкова, а також для оперативності реагування слідчими на вчинені кримінальні правопорушення», – розказав Володимир Тимошко, директор теруправління ДБР в міста Полтава.

За підсумками першого півріччя 2020 року, слідчі Полтавського теруправління ДБР скерували до суду понад 300 обвинувальних актів. Досудове розслідування здійснювалося у понад 4.000 кримінальних провадженнях.

 

Володимир Тимошко

 

«160 обвинувальних актів, які скеровані до суду, стосуються військовослужбовців, 33 – поліцейських, 5 – працівників Державної митної служби, 4 – прикордонників, 1 – працівника Державної кримінально-виконавчої служби, 1 – працівника Державної лісової охорони та стосовно понад 100 інших посадовців», – зазначив Володимир Тимошко.

Він додав, що за минулі 6 місяців слідчі територіального управління ДБР повідомили про підозру понад 400 особам, а також в порядку, встановленому нормами статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, 35 осіб затримали.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: