Справу голови ОТГ, який «погорів» на районному сміттєзвалищі, передано до суду

01 липня 2020 о 10:00 - 1499

adminadmin


Справу голови ОТГ, який «погорів» на районному сміттєзвалищі, передано до суду

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно голови одного з міст області та його спільника за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

«За даними слідства, до міського голови звернулась підприємиця щодо отримання в оренду Верхньодніпровського районного сміттєзвалища. За позитивне вирішення цього питання та укладання договору про надання послуг з благоустрою земельної ділянки, яка використовується під сміттєзвалище, міський голова вимагав від жінки неправомірну вигоду у розмірі 10.000 доларів США. Аби приховати злочинні дії, посадовець зазначив, що гроші потрібно передати його довіреній особі», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що у лютому 2020 року, перебуваючи в автомобілі підприємиці, посередник одержав вказані кошти, після чого був затриманий правоохоронними органами.

Як «Лица» писали раніше, оренду Верхньодніпровського районного сміттєзвалища «продавав» Верхньодніпровський міський голова – голова Верхньодніпровської ОТГ – Калініченко Леонід Вікторович.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: