Дніпровський комунальний телеканал, підконтрольний Філатову, піарить депутатів від партії Медведчука

25 червень 2020 о 16:00 - 1874

adminadmin


Дніпровський комунальний телеканал, підконтрольний Філатову, піарить депутатів від партії Медведчука

Комунальний телеканал «ДніпроТВ», який фінансується за рахунок місцевого бюджету, присвятив цілий сюжет депутату Дніпровської міської ради, члену фракції «За життя» та партійцю «Опозиційної платформи – За життя» Сергію Нікітіну.

У сюжеті депутат стверджує, що обласна влада вивісила червоно-чорний прапор (прапор УПА) для того, щоб збурити суспільство. Журналісти телеканалу стверджують, що саме обласна влада була ініціатором встановлення червоно-чорного прапору на ракеті біля «Медіапростору» на проспекті Олександра Поля, 2.

Крім того, за інформацією телеканалу, 46% жителів міста не підтримують встановлення червоно-чорного прапору та негативно ставляться до діяльності Української повстанської армії.

Нагадаємо, раніше депутат Дніпровської міської ради, член фракції «Самопоміч» Олександр Купрієнко стверджував, що акції координатора штабу «Рух опору капітуляції» в Дніпрі, колишнього народного депутата Андрія Денисенка з підняття червоно-чорних прапорів відбуваються на замовлення міського голови Бориса Філатова.

Більше того, червоно-чорний прапор УПА на один день був розміщений біля Дніпровської міської ради. Крім того, для розміщення прапору біля облдержадміністрації застосовувалася техніка Дніпровської міської ради.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: