Представників креативного бізнесу запрошують на інтенсивний онлайн-тренінг

26 червень 2020 о 09:00 - 1357

adminadmin


Представників креативного бізнесу запрошують на інтенсивний онлайн-тренінг

До 30 червня (15:00) HouseofEurope приймає заявки від представників креативного бізнесу на участь в інтенсивному онлайн-тренінгу, що допоможе структурувати роботу креативного бізнесу й перетворити його на успішну прибуткову компанію.

Як зазначають організатори, в учасника має бути готовий продукт або прототип, щонайменше рік роботи над власним креативним бізнесом, англійська на середньому рівні (щоб розуміти спікерів та за можливості ставити питання), Крім того, потрібно зняти коротке відео про бізнес і мотивацію (якість зображення і креативність не оцінюють, можна зняти простий ролик на телефон).

Учасником можуть бути люди, бізнес яких стосується таких напрямків: архітектура, дизайн, мода, образотворче мистецтво, ремесла, фотографія, музика, перформативні мистецтва, кіно, видавнича справа, література, медіа, телебачення, радіо, реклама, маркетинг, розробка комп’ютерних ігор, ІТ, креативні хаби, фестивалі, музеї та галереї.

Курс буде проходити в період з 13 по 31 липня 2020 року. Заплановано 4 інтенсивні сесії по 5 годин на вихідні (18-19 липня та 25-26 липня) і кілька коротших сесій у будні дні.

Учасники отримають відповіді на нагальні проблеми бізнесу: як стабільно заробляти, продаватися на міжнародних ринках, організувати ефективну роботу, захистити ідеї від плагіату, переконати інвесторів вкласти гроші у ваш продукт та просувати його.

Також, вони зможуть отримати персональні консультації з експертами, познайомитися з колегами з різних куточків України та отримати можливість взяти участь у BRIGHT. Creative Business Cup коштом організаторів.

Подати заявку можна за цим посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: